Проститутка ограби играч на ПСЖ

Неименуван фудбалер на ПСЖ вчеравечер бил ограбен на семафор од страна на проститутка.

Иако француските медиуми сè уште го немаат идентитетот на фудбелерот, тој бил во областа Булоњската шума, којашто е позната по проституцијата и голем број тешки облици на криминал.

Тој бил ограбен во својот автомобил додека чекал на семафор, а проститутката преку прозор успеала да му го земе мобилниот телефон и новчаникот и веднаш пријавил кај полицијата.

Останува да се види кое е името на фудбалерот и што правел во таа област и дали е на повидок нов скандал како во случајот со Мауро Икарди и Ванда Нара.

- Оглас -

Најнови вести