Протоколот на УЕФА не дозволува средби со репрезентативците

ФФМ објави важна информација околу мерките за заштита на македонските фудбалери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *