Прв залет на Јанис и другарите кон големото финале

Милвоки со триумф на домашен терен ја отвори серијата против Торонто.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *