Прва победа за Босанците, а веќе се на второто место кое води во бараж за СП (Видео)

Неверојатно, БиХ е на втора позиција во групата со само 6 бода од 5 кола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *