Прво полуфинале за Рублев во Мајами, Барти ќе ја брани титулата во женска конкуренција

Русинот за пласман во финалето ќе се бори со Хуркач.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *