Првпат во конференциско финале во НБА ќе играат брат против брат

Стеф и Сет Кари, испишуваат историја во најсилната кошаркарска лига на светот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *