ПСЖ го претстави играчот со кој Барселона се фалеше неколку месеци

Холанѓанецот ги одбра Светците и потпиша договор до 2024 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *