ПСЖ не е Барса, на Меси не му дадоа да изведе пенал

Меси не е прва виолина во парискиот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *