ПСЖ со дупло побогата понуда ќе и ја расипе на Барселона веќе завршената работа

Катарците не штедат пари, па сега може да има пресврт кај играчот што Каталонците го сметаат за сигурно засилување

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *