Публиката на „Камп ноу“ ќе види барем три гола

Стартот на Лигата на шампионите е вистински момент за составување добитен тикет со погодување исходи на мечеви на добро познати тимови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *