Публиката се враќа во Серија А уште од следната недела?

Претседателот на лигата вели дека враќањето на трибините ќе биде постепено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *