Пуки даде гол на несакајќи (ВИДЕО)

Напаѓачот ни самиот не знае како заврши топката во голот на Украинците

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *