Пулените на Милевски убедливо поразени во Терме Чатеж

Репрезентацијата на Македонија до 21 година го загуби контролниот натпревар против младата селекција на Словенија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *