Работнички има лоша петка со Академците од Струмица

Романтичарите ќе се обидат да ја искористат подобрата форма од ривалот за прекин на црната серија во премиерниот меч од ПМФЛ, денеска од 13 часот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *