Радуловиќ им се закани на играчите: Мора да има промена во пристапот на играта!

Тренерот на МЗТ Скопје беше многу лут по поразот од Рогашка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *