Рајо поведе и ја налути Барселона, Меси и Де Јонг ја тресеа мрежата на Димитриевски (Видео)

Аутсајдерот поведе, но потоа за само 10 минути Каталонците двапати ја погодија мрежата на нашиот репрезентативец и ќе играат во четвртфиналето на шпанскиот куп.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *