Ракавицата е фрлена: Харден го надигра Леброн, на Милвоки му се заканува „метла“ (видео)

Хјустон поведе на стартот од полуфиналната серија против Лејкерс, Мајами дојде до 3-0 против најефикасниот тим во лигата

Слични вести...