Рамос: Да ја освојам Олимпијадата, Светското првенство и петтата титула во ЛШ, па да се пензионирам

Капитенот на Реал Мадрид е полн со оптимизам дека пред него е период плоден со многу трофеи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *