Рамос сака да тренира и да игра, ама лекарите не му дозволуваат

Парижаните не сакаат да ризикуваат, нова пауза од 10 дена за шпанскиот ветеран.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *