Рампа за Евролигата – Капитените гласаа да не се продолжи сезоната

На состанокот на челниците на најквалитетното европско клупско натпреварување неофицијално нема пас за завршување на прекинатиот циклус на натпревари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *