Раниери откри една од тајните како Лестер во 2016 година стана шампион

Италијанскиот стратег раскажа една анегдота.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *