Рапсодија на „Гудисон“: Евертон за седум минути го уништи Барнли (видео)

Карамелите се приклучија на водечките екипи, а Барнли е петтиот тим кој нема остварено триумф по четири кола во Премиер лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *