Распад систем во Барселона: Како се однесуваше Меси на дуелот против Селта? (Видео)

Сè поизвесно е дека Каталонците нема да го одбранат тронот во Шпанија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *