Расположени се Рисовите, нека му ја мислат Словенците (фото)

Под октомвриското сонце нашите репрезентативци ги обавија последните подготовки во пресрет на дуелот против Словенија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *