Различни критериуми на судиите: За Наполи нема пенал, за Јувентус има (Фото)

Кој судија беше во право, тој што судеше синоќа во Купот на Италија или тој што ја делеше правдата вечерва?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *