Разновидна понуда со зголемени квоти во денешниот Супер тип

Супер тип понудата на Sport Life, која е омилена кај обложувачите бидејќи квотите се поголеми од тие во стандардната понуда, за денеска нуди мешавина од повеќе спортови, но најголемите квоти се за фудбалски мечеви. Целата понуда може да ја најдете ТУКА.

Возбудувањата ќе започнат во 16 часот, со дуелот на Ватфорд – Вест хем, каде што квотата за триумф на гостите е спектакуларна, што значи дека имате доволно време да си најдете ваши фаворити. На фудбалските мечеви има и други игри освен конечен тип.

Во понудата има и ракомет, хокеј на мраз и кошарка, мечеви кои попладнево и вечерва се играат низ салите во Европа.

- Оглас -

Најнови вести