Разоткриен митот за „мечот со настинка“ – Џордан всушност се отрул со пица

Џордан открива што се случило пред дуелот со Јута во последните две епизоди од документарниот серијал „Последниот танц“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *