Реал Мадрид има јак снукер адут – Селби е светски првак, Кралевите нема да ја утнат титулата во ЛШ

Малку и од алманахот на Рипли, но ако верувате во традиција и поклопување на минатото, одиграјте дека Реал ќе биде шампион на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *