Реал Мадрид во своите редови ќе го донесе најскапиот Аргентинец во историјата!

Кралскиот клуб ќе ја плати бараната клаузула само за да го добие овој играч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *