Реџепи нема да го носи македонското знаме на церемонијата на ОИ

Нашата џудистка била во контакт со заразен од ковид-19 и е во делумна изолација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *