Рекордерот по бројот на трипл-дабл во НБА прошета облечен во фустан

Се појави на Модната недела во Њујорк и сите ги засени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *