Ремек дело на Исак, го „измеша“ дефанзивецот на Косово и даде магичен гол (ВИДЕО)

Покажа зошто е еден од најдобрите фудбалери на Шведска

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *