Ревијално во Скопје – Малку шанси и без голови во првото полувреме (Фото)

Македонија и Словенија одиграа без многу возбудувања во првите 45 минути од пријателскиот меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *