Рибери и Робен со голови и како шампиони се одјавија од Баерн!

Баерн првак, Баер Леверкузен во ЛШ, Ајнтрахт со многу среќа доби излез во Европа, губитници се Менхенгладбах и Хофенхајм.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *