Рио: Сити има играч кој е подобар од Халанд

Некогашниот англиски репрезентативец имаше пофални зборови за 20-годишниот играч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *