Рисовите барем двапати ќе ја тресат мрежата на Казахстан

Вкупна квота од 24.08 носи предлог-тикетот за денес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *