„Рисовите“ го запознаа Рајнпарк и се подготвени за квалитетна претстава (ВИДЕО)

Нашата репрезентација на нешто помалку од два часа имаше можност да ја почуствува тревата пред вечерашната средба

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *