Ристевски ја доби битката со Муслиу, Ујпешт го освои пехарот во унгарскиот куп

Во финалето еден против друг играа двајцата наши дефанзивци, а поуспешен беше поискусниот репрезентативец и славеше со Ујпешт по продолженија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *