Ристовски е ќар – Адеми беше подготвен за вечното хрватско дерби, одложено е поради корона-вирус во тимот за кој игра Атанасов

Викендов што следува нема да има меч на „Пољуд“ поради ковид-19.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *