Ризик јак – ПСЖ фрла сè на една карта, Мбапе ќе игра против Сити

Иако беше видливо дека не може да се движи нормално поради повреда на листот на десната нога, најдобриот играч веројатно ќе ризикува во најважниот меч сезонава за клубот од Париз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *