РК Алкалоид со моќна победа во својот прв меч, најави пласман во Суперлигата

Новиот клуб кој има млади играчи и силен стручен штаб, веднаш покажа сила.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *