РК Вардар се прости од седуммина играчи и тренерот Алушовски, по кого се жали најмногу? (Фото)

Некои оставија неизбришлива трага, други не беа толку популарни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *