Робен „лета“ на тренинзите, дали Баерн предвреме го отпиша Холанѓанецот? (Видео)

Гронинген доби екстра засилување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *