Ролан Гарос доминира во Супер типот на Sport Life, Федерер е меѓу главните фаворити (Фото)

Швајцарецот игра со Марин Чилиќ и имате можност да одиграте со зголемен коефициент на тој и на уште 8 меча од францускиот гренслем.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *