Рома ги чува бисерите: По Ѕаниоло, потпиша и Ундер

Турскиот офанзивец останува верен на Римската волчица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *