Рома го сака Шаќири, но Клоп не го дава

Европскиот првак не сака да го даде Швајцарецот на позајмица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *