Рома не отпатува во Севилја, и Хетафе си остана на зборот дека нема да оди во Милано

Наместо два, утре ќе нема ниту еден италијанско-шпански дуел во Лигата на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *