Роналдо го напушти селото во коешто беше сместен, му пречело утринското блеење на овците

Георгина објави слика од децата со овците, но изгледа на Роналдо сепак и не му одговараше животот во селото во околината на Манчестер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *