Роналдо го предупредува ПСЖ: Јас пет години играв со Галактикосите во Реал и не ја освоивме ЛШ

Славниот Бразилец не мисли дека парижаните лесно ќе го освојат трофејот во Лигата на шампионите.

Слични вести...