Роналдо го промаши невозможното, па се оправда со два гола за помалку од 10 минути (видео)

Португалската ѕвезда повторно е лидер на листата на стрелци во Серија А.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *